Pandemi sebebiyle ara vermek zorunda kaldığımız YAZ SPOR OKULUMUZ; “07 – 12 Yaş Arası Yaz Spor Okulu” adı altında Beden Eğitimi Bölüm Başkanlığı tarafından 20 Haziran – 08 Temmuz 2022 tarihleri arasında bu sene 23'üncüsü olmak üzere Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsünde tekrar gerçekleştirilecektir.
Kontenjanları sınırlı olacak olan Yaz Spor Okulu dokümanlarına ve programa eklerden ulaşabilirsiniz.
![](/sites/default/files/styles/galeri_850x450/public/2022-06/YT%C3%9C%20YAZ%20SPOR%20OKULU.jpg?h=8abcec71&itok=uFyTYTsi)
![](/sites/default/files/styles/galeri_850x450/public/2022-06/YT%C3%9C%20YAZ%20SPOR%20OKULU2.jpg?h=72ffd01e&itok=j2-YJ2Li)
![](/sites/default/files/styles/galeri_850x450/public/2022-06/YT%C3%9C%20YAZ%20SPOR%20OKULU3.jpg?h=8abcec71&itok=4KP1RSTS)
![](/sites/default/files/styles/galeri_850x450/public/2022-06/YT%C3%9C%20YAZ%20SPOR%20OKULU4.jpg?h=8abcec71&itok=t19wVQVL)
Yayın Tarihi :
Haber :
Beden Eğitimi Bölümü