![Altuğ Bülent ERBİL Arif CEZ İlker UÇAK1](/sites/default/files/styles/convert_webp/public/2022-06/YT%C3%9C-ACI-KAYIPLARIMIZ.jpg?itok=fF-NUwkM)
Kimya- Metalurji Fakütesi Kimya Mühendisliği Bölümü 1998 yılı mezunumuz Altuğ Bülent ERBİL ve Makine Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü 2006 yılı mezunumuz Arif CEZ ve Elektrik-Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği 2000 yılı Mezunumuz İlker UÇAK'ı İtalya'da elim bir kaza sonucu kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz.
Bir Yıldız'lı olarak her zaman üniversitesini gururlandıran kıymetli öğrencilerimize Allah’tan rahmet; başta aileleri olmak üzere, arkadaşlarına ve Yıldız Camiası’na başsağlığı ve sabır dileriz.
YTÜ Rektörlüğü
Yayın Tarihi :
Haber :
İletişim Koordinatörlüğü